czwartek, 7 lipca 2016

HELLO ASIA, czyli #1 DZIEŃ AZJATYCKI!

Hello Asia to event organizowany przez Wyznania azjatoholiczki (ja), Interendo oraz Sopotekę, które odbędzie się dnia 27.08.2016r. w Sopockiej SopotecePatrycja (pomysłodawczyni) jako wierna fanka i miłośniczka koreańskich kosmetyków natchniona konferencją K-Beauty, na której pojawiłyśmy się wspólnie, poczułyśmy niedosyt i postanowiłyśmy razem zorganizować pierwsze w Polsce spotkanie poświęcone urodzie, kulturze i kulinariom Azji - "Hello Asia" w dniu 27.08.2016 r.  W zasadzie z samego początku pomysł był dość nieśmiały, ponieważ spotkanie miało odbywać się w kameralnym gronie u Patrycji w mieszkaniu. Pozwolę przytoczyć sobie cytat z Patrycji bloga:  
Paulo Coelho "Kiedy czegoś mocno pragniesz Wszechświat po cichu dąży abyś to otrzymał" i wszystko pomalutku zaczęło się rozwijać z większym rozmachem."

Podkreślamy, że wydarzenie "Hello Asia" ma charakter wyjątkowy - jest zarówno spotkaniem blogerek jak i dniem otwartym dla wszystkich fanów Azji , którzy tego dnia będą mieli ochotę zaszczycić swoją osobą Sopocką Sopotekę - Galerię Kultury Multimedialnej i posłuchać prezentacji, które dla nich przygotujemy. W części przeznaczonej dla blogerek , która ma charakter zamknięty weźmie udział łączne 15 osób ( uwzględniając w tym organizatorów ) - pełną listę blogerek, które biorą udział w spotkaniu można znaleźć pod adresem: http://interendo.blogspot.com/2016/07/hello-asia-1-dzien-azjatycki-27082016r.html . W tej części razem z Interendo będziemy omawiać Sekrety Azjatyckiego Piękna, co jest szczególnego i innowacyjnego w kosmetykach Azjatyckich , a także prezentować innowacyjne kosmetyczne rozwiązania.  W części otwartej pragniemy zorganizować niewielką loterię w formie ciasteczek z wróżbą, w której część osób odwiedzających będzie miała szanse otrzymać upominki. Prezentacje w części otwartej będą miały charakter nie tylko urodowy ale też kulturalny i kulinarny, tak aby każdy mógł poczuć fascynację Azją oraz wybrać coś dla siebie.


Ponadto nie zapominajmy, że Sopoteka jest dumą i chlubą Sopotu oraz prężnie działającą organizacją Kultury Multimedialnej - z całości wydarzenia będą nagrywane krótkie filmiki , które zostaną zamieszczone nie tylko na fp ale i kanałach youtube. 

Nie powiem, że nie mam stresa, bo skłamałabym.. Trzymajcie kciuki, aby wszystko poszło zgodnie z planem. Kogo możemy spodziewać się na Dniu Azjatyckim? Mam nadzieję, że chociaż z częścią z Was powiemy "Hello" Azji!

Bardzo dziękujemy za każde udzielone wsparcie! Jako organizatorki oraz miłośniczki Azji , pragniemy aby jak największa ilość osób poznała i zasmakowała w orientalnych klimatach piękna oraz sztuki - minireklama :D Jeśli ktokolwiek zainteresowany jest współpracą zapraszam na maila: SandraaCisek@wp.pl

8 komentarzy:

 1. Trzymam kciuki i czekam na relacje:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkoda, że tak daleko T^T Czekam na relację <3

  OdpowiedzUsuń
 3. już nie mogę się doczekać :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Oj mam dość daleko, fajnie by było pojechać, ale raczej mi się nie uda ;c ale cóż czekam na relację ^^

  OdpowiedzUsuń
 5. Super Dziewczyny! Po K-Beauty mam ochotę na więcej! :P

  OdpowiedzUsuń
 6. Sama bym wzieła udział gdyby nie to, że jestem obowiązkowo tego dnia na innej imprezie tego pokroju, a tak bardzo bym chciała u was być, ale może innym razem.

  OdpowiedzUsuń
 7. Widziałam relacje na blogach i super Wam to wyszło kobietki <3 Gratulacje :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ten blog jest niesamowity. A jaka piękna szata graficzna :D
  Od dawna interesuję się Azją. Najbardziej uwielbiam Chiny,Indonezję i Sri Lankę.

  OdpowiedzUsuń

Szablon wykonała Sasame Ka z Sayonara Namida